HR medewerker voor Frankort & Koning

HR medewerker voor Frankort & Koning


Voor onze HR afdeling in Venlo zoeken wij, ter uitbreiding van ons team, een enthousiaste HR medewerker. Kom jij helemaal tot je recht in een dynamische omgeving, waar geen dag hetzelfde is? Lees dan snel verder!

Frankort & Koning is een internationale organisatie die handelt in groenten en fruit, met de wereld als bron en Europa als markt. De Frankort & Koning groep is in 2021 door een overname flink gegroeid tot in totaal ruim 200 medewerkers. Vanwege deze groei zijn wij op zoek naar uitbreiding van ‘ons team’. De HR afdeling bestaat na invulling van de vacature uit twee personen: een HR adviseur en een HR medewerker. Die HR medewerker kun jij zomaar zijn! Er zijn korte lijnen met de directie. HR is een belangrijk thema in de strategie.
 

Samen met de HR adviseur maak jij het kleine HR team compleet. We hebben veel verschillende taken en staan dichtbij de leidinggevenden en de medewerkers. Je werkt samen met de HR adviseur en ondersteunt haar in allerlei HR gerelateerde werkzaamheden. Onderdeel van jouw werkzaamheden zijn in elk geval verantwoordelijkheid voor het verzamelen, invoeren, wijzigen en archiveren van gegevens in de personeelsadministratie, support bij in- en uitdiensttreding, verzuimbeheer, werving en selectie en het maandelijks aanleveren van mutaties aan salarisverwerker.  

 

Daarnaast staan er de komende tijd een aantal leuke en uitdagende strategische HR projecten op de agenda. Uiteraard krijg je ook daarin een passende rol.

 

Functie-eisen:

  • Een afgeronde opleiding in de richting van HRM 
  • Starter of enkele jaren werkervaring
  • Bereidheid om met enige regelmaat te reizen naar onze vestiging in Bleiswijk 
  • Nauwkeurig
  • Analytisch
  • Communicatief
  • Zelfstandig werken

 

Wij bieden:

  • Een zelfstandige en uitdagende baan
  • Ruimte voor persoonlijke ontwikkeling
  • Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden

Interesse?

Ben je naar het lezen van deze vacature enthousiast geworden en zie jij jezelf als HR medewerker terug in dit functieprofiel? Dan ontvangen we graag je CV samen met een motivatie. Je kunt dit sturen naar de afdeling HR via e-mail hr@frankort.nl.

Voor meer informatie omtrent de vacature kun je contact opnemen met Naomi Wachelder (HR adviseur) via e-mail n.wachelder@frankort.nl of via telefoonnummer 077-3897379.
 

Meer informatie over Frankort & Koning vind je op www.frankort.nl.